«Верховино, світку ти наш». Нариси з Гуцульщини

/ історична
нарис
«Верховино, світку ти наш». Нариси з Гуцульщини
Опис:
„Верховино, світку ти наш" ... чудова пісня, і чудовий спогад про прекрасну частину землі української... Ніхто її не забуде, хто раз бачив, жив, пізнав, той і навіки полюбив її, цю нашу чарівну Гуцульщину.

Під такою назвою появляються вже вдруге нариси, автором яких є відомий ентузіяст і надхненник цієї української землі, довголітній учитель на Гуцульщині — Михайло Ломацький. Це ім'я воістину, буде навіки зв'язане з цим шматком українських гір, сіл, містечок і бистрих рік української Гуцульщини, якій Автор присвятив так багато чудових нарисів-оповідань.

Крім цієї книжки, що її видаємо, Михайло Ломацький є автором теж й інших праць, а це „Нариси з Гуцульщини", що появились окремим виданням 1956 р. у Лондоні, та „В країні чарів і краси", Париж, 1959 р., „На чисті води", Мюнхен, 1955 р., „Українське Вчительство на Гуцульщині" і ін.

Появу цього видання завдячуємо в першу чергу Шановному Авторові, що дав не лише свій мистецький твір, але й поважний вклад матеріяльний, і лише завдяки йому ця книжка дійде до рук читачів української громади в світі. Другим ентузіястом цього видання є Степан Салик, що теж довгі літа вчителював на Гуцульщині, якої, як признався нам, „-ніколи не забуде"; він радо віддав свій труд і спричинився до вчасної появи цього другого, ілюстрованого видання.

Перше видання цієї книжки появилось в Мюнхені 1956 р. накладом прихильників Гуцульщини. Віримо, що при Божій помочі, Автор ще матиме можливість випустити в світ і інші свої праці, що ждуть на свого видавця.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Українська ідея. Перші речники Українська націологія: XIX-початок XX століття (Історичні нариси) Українська націологія: між світовими війнами (Історичні нариси) Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.