Веселі літери

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків ранній розвиток знайомство з буквами. Абетка
Веселі літери
Опис:
Веселе та різнобарвне життя мають літери української абетки в інтерпретації Ніни Воскресенської. Несподівано для всіх вони можуть стати ріжком морозива, кораблем, футбольними воротами, зламаним гребінцем… А вся справа в тому, що літери причаїлися в кумедних малюнках і чекають, коли ж ваш малюк нарешті дістане їх зі сховку.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Жива англійська абетка / English ABC Animals Англійська казкова абетка / English ABC Fairy Tales Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей Перша книга дошколярика. Рідна мова Валеологія. Навчальний посібник Книжка для дівчаток

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.