Ветхий Завет. Книга Иисуса Нарвина. Книга Судей Израилевых. Книга Руфи

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія біблія. книги священного писання Старого й Нового Завіту біблія. євангелія. тексти
Ветхий Завет. Книга Иисуса Нарвина. Книга Судей Израилевых. Книга Руфи
Опис:
В настоящем издании представлены три книги, следующие в тексте Ветхого Завета одна за другой. Книга Иисуса Навина и Книга Судей Израилевых описывают историю еврейского народа с момента кончины Моисея, который в своей прощальной речи (Второзаконие) сформулировал религиозно-политическую концепцию, основополагающую для избранного народа.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина Словник Нового Завіту Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 1 Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 2 Ранні Отці Церкви: Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.