Військова географія Естонії. Географічне розташування військових частин на території Естонії. Гарнізони Естонії 1710-1991 рр.
Богдан Скробач
/
історична
довідник
Опис:
В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями військової історії Естонії Увагу присвячено гарнізонним частинам Збройних Сил Естонії. Проаналізований період з 1710 року та до 1991 року. Особливу увагу присвячено проблемам комплектування частин та застосування їх в бойових операціях. Описано події військового, громадського і культурного життя вказаного періоду. Підкреслюються політичні, військові, культурні, економічні зв'язки Естонії з іншими територіями. Естонія була захоплена Російською імперією в 1710 р. В 1918-1940 рр. це незалежна держава з власною армією. З 1940 року по 1991 рік це союзна республіка в складі СРСР.
Естляндія — історична назва північної частини Естонії.
Естляндська губернія — одна з північно-західних губерній Російської імперії з центром у місті Ревель. На сьогодні територія у складі Естонії
Курляндія («земля куршів») — історичний регіон у Латвії.
Курляндська губернія — у 1796—1918 роках адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії. Одна із трьох Остзейських губерній. Заснована на території колишнього герцогства Курляндії і Семигалії, після Курляндського намісництва. Займала землі сучасної південно-західної Латвії. Мала дуже строкатий національний склад, але з латиською більшістю.
Ліфляндія — історичний регіон у Латвії. Розташований на півночі країни.
Ліфляндська губернія — губернія Російської імперії, середня з трьох прибалтійських губерній. Розташовувалась на березі Ризької затоки Балтійського моря. Утворена 1796 року шляхом перейменування Ризького намісництва.
Віленська губернія — адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії з центром у місті Вільно. Губернія з центром в Вільнюсі, була за етнічним складом білоруською.
Разом з Ковенською, Гродненською, Мінською, Могильовською і Вітебською губерніями утворювала Північно-Західний край (Білорусію).
Для всіх хто цікавиться всесвітньою військовою історією.
В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.