Військове мистецтво та українські козаки в 19 столітті (післякозацький період)

/ історична
довідник
Опис:
В збірнику розглядаються проблеми пов'язані з дослідженнями історії України 19 століття. Проаналізованй «недержавний» період і сторії України, який припадає на 19 ст. Хронологічні межі дещо розширюємо врховуючи кінець 18 століття і початок 20 століття.Особливу увагу присвячено розвитку культури, військової справи. Не дивлячись на втрату державності українці в 19 столітті створили багатющу національну і самобутню культуру, а також перебували в складі військових козацьких формувань, хоча і в автономному статусі. Галицькі українці, теж творили національні військові формування з автономним статусом в складі Австрійської імперії у відповідності з австрійським законодавством.
В 1992-2001 рр. було опубліковано праці таких науковців як А.Бачинського, О.Бачинської, В. Мільчева, Л.Маленко, С.Могульової, І.Сапожнікова, Р.Шияна. На основі опрацювання представницького кола джерел у них досліджено історію Задунайської Січі; Чорноморського, Азовського, Дунайського козацьких військ, які були прямими нащадками Запорозької Січі.
Описано події громадського і культурного життя вказаного періоду.
Українське козацтво на землях україни не перестало існувати в 1775 р. і не переселилоя на завжди на Кубань, а існувало до 1868 р. захищаючи від ворогів рідну землю. Козацтво було відроджене і воювало за незалежність України в 1917-1921 рр. Підкреслюються політичні, культурні, економічні зв'язки України з іншими територіями.
Для всіх хто цікавиться українською військовою історією.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

100 великих постатей і подій козацької України 100 великих постатей і подій козацької України Україна. Ukraine Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.