Виробнича енциклопедія бджільництва

/ наукова
енциклопедія
Виробнича енциклопедія бджільництва
Опис:
У «Виробничій енциклопедії бджільництва» коротко в доступній формі подаються відомості по біології бджолиної сім’ї, розведенню та утриманню бджіл, племінній роботі у бджільництві, медоносних рослинах та запиленню сільськогосподарських культур, хворобах та шкідниках бджіл і заходи боротьби з ними, історії, економіці та організації бджільництва, пасічницькому інвентарю, продуктах бджільництва та їх технології. Матеріал подається на основі сучасних досягнень науки і передового досвіду, наводяться довідкові дані, необхідні для роботи колгоспним і радгоспним пасічникам, а також пасічникам-любителям.

В енциклопедію вміщено 1150 статей, що дають відповідь на основні питання ведення бджільництва. Зміст статей доповнюють кольорові вклейки та ілюстрації, яких всього вміщено близько 500.

Енциклопедія розрахована на широке коло читачів: пасічників колгоспних і радгоспних пасік, спеціалістів і практиків сільського господарства, колгоспників, робітників і службовців, що мають присадибні пасіки, та наукових працівників.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Encyclopedia of Rusyn History and Culture (англ.) Острозька академія XVI – XVII століття. Енциклопедія Політична енциклопедія Політична енциклопедія Енциклопедія політичної думки Літературознавча енциклопедія: У двох томах. Т. 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.