Віршована абетка

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам Абетка. буквар
Віршована абетка
Опис:
Яскрава книжка, складена за участю дитячих психологів, допоможе малюкам швидко вивчити українську абетку. Завдяки авторській методиці подання матеріалу та барвистим ілюстраціям талановитої української художниці діти легко сприйматимуть і засвоюватимуть нову інформацію.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Слухняний олівець. Розвиваємо дрібну моторику. Для дітей 4-5 років Від слова - до розповіді. Розвиваємо мовлення. Для дітей 4-5 років Казка про калинову сопілку Типові навчальні плани загальноосвітних навчальних закладів Рідна мова. Робота над словниковими словами у 1-4 класах Орієнтовне календарне планування. 4 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.