Віршовані циферки для малюків

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам
Віршовані циферки для малюків
Опис:
С этими милыми книжечками вы с малышом сможете выучить цифры, цвета, алфавит и придумать веселые игры! А вашему ребенку будет не скучно проходить первые уроки в компании Винни-Пуха и его мультяшных друзей.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Робочий зошит для лабораторних робіт з фізики. 11 клас Розвиток уваги та навичок навчальної діяльності у дітей 5-6 років Розвиток зв’язного мовлення. Конспекти нестандартних уроків. 5-12 класи Українська мова. Збірник текстів для переказів. 2-4 клас Цікава математика. Навчальний посібник для підготовки дітей до школи Зошит для лабораторних і практичних робіт. Хімія. 10 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.