Включите сердце и мозги. Как построить успешный творческий бизнес

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство лідерство
Включите сердце и мозги. Как построить успешный творческий бизнес
Опис:
Люди творческого склада ума, однако не лишенные чувства самосохранения, регулярно оказываются в ситуации раздвоенности. Имея потенциал и наклонности в одной сфере, они, тем не менее, получают популярное и денежное образование юриста или банкира, становятся адвокатами, закупщиками или маркетологами и даже достигают некоторых высот и приличных зарплат.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Посадові інструкції. Керівники. Частина 1 Усе про ресторанний бізнес До уроків риторики в початкових класах. Методичний посібник Лекції в центрально-європейському університеті Усний переклад: теорія, вправи, тексти. Французька мова Актуально про єдиний податок для юридичних осіб

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.