Води Хаконе

/ історична
роман
Води Хаконе
Опис:
Історичний роман, в якому розповідається про будівництво тунелю крізь гору для підведення води в місцевість Хаконе. Головний герой Томоно, міщанин з деякими привілеями самураїв, приїхав у Хаконе і побачив як селяни живуть у бідності. Вони бо не мають можливості вирощувати рис, так як у цій гірській місцевості мало води для сільського господарства. У Томоно виникла ідея пробити тунель крізь гори пустити воду з озера тунелем. Він заручився згодою центральної влади і протягом кількох років провадив будівництво. Всі були задоволені, бо люди отримували щоденну платню і сподівалися на світле майбутнє, яке принесе їм вода. Але потім сама влада почала ставити йому палиці в колеса, а потім його знищила, хоч Томоно хотів принести людям благо.
В романі описується час, коли закріпилася влада клану Акутаґава, дається опис тодішньої дійсності, життя, побуту та історичних подій (винищення християн, повстання самураїв та ронінів, контакти з європейцями).

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.