Ворони і сови

/ художня
казка
Опис:
Франко І. Я. Ворони і сови / Іван Франко ; текст виправив В. Тодосів ; зілюстровав П. Лапин. – Харків : Рух, 1926. – 48 с.

Анотація: Представлено казку Івана Яковича Франка «Ворони і сови», що була видана у 1926 році окремою книгою. Автор у формі казки не лише зобразив тривалу ворожнечу та війну між воронами і совами, а й навів глибокі філософські роздуми про добро і зло, про підлість і порядність, про щирість і хитрощі, про війну і мир. Іван Франко також показав самопожертву головного героя заради спільної мети та спасіння свого народу. Видання ілюстрував художник Петро Лапин (1887–1937), що став жертвою сталінських репресій.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Дана і дракон Книга драконів Galalay The heart of Matiola (англ.) Байки Харківські. Афоризми Благослови, мати!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.