Восьмой грех

/ Паперові книги
художня література детектив. трилер. бойовик детектив трилер кримінальний трилер містичний трилер містичний детектив
Восьмой грех
Опис:
Антиквара Мальберга из Мюнхена в Рим привел интерес к частной коллекции книг. Однако, обнаружив труп своей возлюбленной в ее собственной квартире, он решает начать расследование, потому что, в отличие от полиции, уверен - произошло убийство.

Доступні формати:

TXT RTF PDF FB2 EPUB папір

читайте також:

100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1 Літургія кохання. Антологія української любовної лірики Корабель дурнів Сила м'якого знака, або Повернення Руської правди Велика книга мудрості. Афоризми та крилаті вислови Лазарит. Тінь меча

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.