Вся Україна. Путівник

/ Паперові книги
подорожі Україна
Вся Україна. Путівник
Опис:
Придумывая, в какую бы еще экзотическую страну податься, дайте себе ответ на вопрос: а те края, которые непосредственно у вас под носом, в зоне досягаемости, доступные даже без оформления загранпаспорта – о них вы уже всё знаете, всеми прелестями насладились? А ведь наша страна – огромный и неисчерпаемый кладезь познания, удивительнейшей природы, исторических крепостей и храмов, памятников прошедших веков и последних лет.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Золота енциклопедія родинних свят Улюблена енциклопедія господарочки. Від кулінарії до етикету Універсальна енциклопедія практикуючого бджоляра Булава і серце Дорогоцiнна енциклопедія українського застiлля Кумедний світ бісеру

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.