Вселенная Rocksteady's Batman

/ Паперові книги
комп'ютерна література мультимедіа. цифрове фото і відео анімація
Вселенная Rocksteady's Batman
Опис:
Представляем вам наш новый артбук "Вселенная Rocksteady's Batman ". Этот по-настоящему монументальный артбук содержит в себе скетчи, иллюстрации, концепт-арты и массу другой полезной информации сразу по трем играм от Rocksteady: Лечебница Аркхема, Архем Сити и Рыцарь Аркхема.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету Інформатика та комп'ютерна техніка Microsoft Word 2003. Стислий курс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.