Всесвітня історія. Довідник школяра і студента

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів довідники для вступників історія історія. історичні науки Всесвітня історія
Всесвітня історія. Довідник школяра і студента
Опис:
Изучать всемирную историю не только интересно и увлекательно, но и полезно. К сожалению, далеко не все учебники позволяют с легкостью «освежить» уже успевшую забыться информацию, ведь для того, чтобы выловить среди общего потока информации необходимые факты, уходит время и терпение.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як писати: з апострофом чи без? Словник-довідник. 1-4 класи Основи християнської етики 1-4 класи. Навчальна програма Основи християнської етики 5-11 класи. Навчальна програма Футбольна математика. 1 клас (варіант 1) Футбольна математика. 2 клас (варіант 1) Футбольна математика. 2 клас (варіант 2)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.