Вступ до історії України

/ Паперові книги
Україна навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам історія
Вступ до історії України
Опис:
У посібнику «Вступ до історії України» висвітлено історію нашої Батьківщини від найдавніших часів до сьогодення, при цьому особливу увагу звернено на найважливіші події.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Notre Dam D'Ukraine. Українка в конфлікті міфологій Українське ділове мовлення. Професійне і непрофесійне спілкування Вождь червоношкірих= The Ransom of Red Chief Перевірка суб'єктів підприємницької діяльності. Проведення перевірок уповноваженими органами державного нагляду (контролю) та правоохоронними органами. Практичний посібник-коментар Автомобіль на підприємстві. Правові аспекти утримання, обліку, використання Адміністративна діяльність. Навчальний посібник для підготовки до іспитів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.