Вступ до слов'янської філології

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам філологічні науки
Вступ до слов'янської філології
Опис:
У підручнику розкрито становлення і розвиток слов’янської філології в її взаємозв’язках з історією, особливостями буття слов’янських народів, їх культурою (писемністю), а також представлено наукові теорії, що стосуються цієї проблематики.

Доступні формати:

папір

читайте також:

500 карток для вивчення німецької мови. А1 для початківців Держава. Питання теорії. Загальний і конституційно-правовий аспекти Державне правління: еволюція сучасних форм. Монографія Загальна психологія: теорія та практикум. Навчальний посібник Здоровий спосіб життя. Навчальний посібник Історія держави і права України. Навчальний посібник. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.