Введение в нейропсихологию детского возраста

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія і взаємини психологія особистості дитяча психологія основи психології. загальні роботи психологія вікова психологія педагогічна психологія
Введение в нейропсихологию детского возраста
Опис:
Автор книги - известный нейропсихолог, профессор МГППУ. Настоящее пособие посвящено изложению основ нейропсихологии детского возраста - сравнительно молодого, но интенсивно развивающегося во всем мире направления нейропсихологии.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Падав сніг. Хрестоматія з позаклассного читання. Для дітей від 5 років Біологія. Зошит для лабораторних та практичних робіт. 10 клас Біологія. Різнорівневі контрольні завдання. Зошит для оперативного контролю знань. 10 клас Духовні джерела. Збірник текстів релігійного змісту для контрольного читання мовчки. 5-11 класи Біологія. Тестові завдання. Зошит для оперативного контролю знань. 10 клас Я і Україна. 4 клас. Громадянська освіта. Природознавство. Зошити до підручника (комплект з 2 видань)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.