Выбираем счастливое имя малышу

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків ім'я дитини езотерика і окультизм тлумачення снів і імен. сонники тлумачення імен
Выбираем счастливое имя малышу
Опис:
Какое имя принесет ребенку счастье? На страницах этой книги вы найдете ответы на многие вопросы и узнаете: характеристику имен от "А" до "Я"; может ли имя повлиять на судьбу; какие имена лучше давать детям, родившимся летом, зимой, осенью или весной; как имена сочетаются с отчествами; как имя влияет на выбор профессии; какие планеты покровительствуют каждому имени; когда праздновать именины.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дозвілля цілий рік 111 дослідів для дітей Велика книга маленького генія ГРЗ: посібник для розсудливих батьків Іграшковий дивосвіт. Основи моделювання м'якої іграшки Ваша дитина і ви. Здорове харчування для всієї родини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.