Высоты успеха. Обречен на успех

бізнес, гроші, економіка життя бізнесмена мотивація. самовдосконалення
Высоты успеха. Обречен на успех
Опис:

Дорогой читатель, если тебе понравилась моя книга и она действительно помогла тебе выбраться из неудач, рекомендуй её друзьям и близким. Открой глаза всем тем, кто еще не нашел смысл жизни!

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти Ризик-менеджмент логістичної системи машинобудівних підприємств Розвиток бухгалтерського обліку і внутрішнього контролю діяльності підприємств в умовах застосування МСФЗ Сталий розвиток місцевих громад Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні. Частина 2 Економічна теорія - політекономічний контекст

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.