WOW менеджмент в 2 томах. WOW-идеи. 15 принципов инновационного менеджмента. WOW-факторы. Пора потрясти воображение людей (подарочное издание)

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра менеджмент. лідерство самоменеджмент. зроби себе сам кар'єра. навички та компетенції саморозвиток. мотивація мотивація життя бізнесмена мотивація. самовдосконалення кадровий менеджмент. планування, підбір і розвиток персоналу лідерство. менеджмент загальний менеджмент управління персоналом психологія і соціологія менеджменту інноваційний менеджмент. креатив тайм менеджмент управлінський менеджмент. управлінчеські рішення організаційний і виробничий менеджмент управління якістю стратегічний менеджмент
WOW менеджмент в 2 томах. WOW-идеи. 15 принципов инновационного менеджмента. WOW-факторы. Пора потрясти воображение людей (подарочное издание)
Опис:
Том Питерс - признанный гуру менеджмента, ученый, провокатор, человек, пытающийся предугадать тенденции развития бизнеса.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Посадові інструкції. Керівники. Частина 1 Усе про ресторанний бізнес До уроків риторики в початкових класах. Методичний посібник Лекції в центрально-європейському університеті Усний переклад: теорія, вправи, тексти. Французька мова Актуально про єдиний податок для юридичних осіб

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.