Задзеркалля історії

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія Військова справа. зброю. спецслужби військова наука. історія військової справи
Задзеркалля історії
Опис:
До збірника увійшли науково-популярні нариси з історії становлення та оперативної діяльності спецслужб низки країн світу - не тільки великих держав, але менш помітних гравців історії, а також дослідження спеціальної діяльності ряду партизансько-повстанських рухів й екстремістьких організацій в різних кутках світу.

Доступні формати:

PDF EPUB MOBI папір

читайте також:

Та неоднаково мені ... Літературознавство. Публіцистика. Спогади Міжнародний досвід попередження та протидії домашньому насильству Первісні форми релігійного життя. Тотемна система в Австралії Рефлексії до критики чистого розуму Політична наука. Методи досліджень Теорія і методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.