Загадки истории. Древнейшие цивилизации

/ Паперові книги
езотерика і окультизм дитяча література історія для дітей таємниці. загадки. сенсації
Загадки истории. Древнейшие цивилизации
Опис:
Итак, существовала ли все-таки на самом деле Атлантида – предмет дискуссий ученых нескольких поколений? Был ли Ноев Ковчег выдумкой или тем самым главным кораблем истории? Жили ли на планете Земля великаны? Где на самом деле находится могила великого полководца Александра Македонского и есть ли у него потомки? Эти и многие другие вопросы с удовольствием разбирает на страницах своей книги Виктор Калашников, популярный писатель-публицист и успешный историк-исследователь.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Абетка етикету для  малечі Пірати Карибського моря. На краю світу Ага, упіймався! Шкарпетки нарізно! Хвилина півнячого кукуріку Петсон, Фіндус і торт на іменини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.