Загадки iсторiї

/ Паперові книги
дитяча література історія для дітей
Загадки iсторiї
Опис:
Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди, що існувала з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім"я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія живопису Дивовижні пригоди в лісовій школі. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею "Кондор" Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк Квітка сонця Дивовижні пригоди в лісовій школі. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб`як Свято повного місяця

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.