Заготовки из брусники, черники и клюквы

/ Паперові книги
кулінарія. їжа та напої консервування та зберігання
Заготовки из брусники, черники и клюквы
Опис:
Эта книга содержит чудесные рецепты консервирования самых полезных для здоровья ягод — черники, брусники и клюквы. Благодаря этой книге даже начинающая хозяйка без проблем освоит столь технологически сложный и трудоемкий процесс, как заготовка ягод на зиму, и сумеет приготовить как классические варенья и конфитюры, так и такую "экзотику" как маринованная черника или клюквенная пастила, рецепты которых собраны в данном издании.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Незвичайні бутерброди Швидке консервування. Холодне і гаряче. Овочі, гриби, зелень, фрукти, ягоди Мої улюблені рецепти. Книга для запису Готуємо птицю Рецепти галицької кухні Книга для записів рецептів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.