Застуда та грип. Засоби народної медицини

/ Паперові книги
здоров'я. фітнес. правильне харчування альтернативна медицина медична література популярна і нетрадиційна медицина комори природи нетрадиційна медицина хвороби і недуги віруси. інфекційні захворювання хвороби дихальних шляхів
Застуда та грип. Засоби народної медицини
Опис:
Добре відомо, що грип - гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, яке спричиняється вірусом грипу. У побуті грипом часто називають будь-яку застуду, але це не зовсім правильно, тому що, окрім власне вірусу грипу, схожі симптоми спричиняються аденовірусами, риновірусами, респіраторно-синцитіальними вірусами тощо.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Боль и онемение в руках. Что нужно знать о своем заболевании А что едят умники и умницы? Дорогоцінна енциклопедія правильного харчування Возлюби свою хворобу Книга-календарь сибирской целительницы на каждый день Вам мальчика или девочку?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.