Женщины в беде. Программа работы с жертвами домашнего насилия "Достоинство любви"

/ Паперові книги
психологія і взаємини саморозвиток. мотивація прикладна психологія персональні трансформації
Женщины в беде. Программа работы с жертвами домашнего насилия "Достоинство любви"
Опис:
Книга предназначена для психологов, работающих с женщинами - жертвами домашнего насилия. Пособие содержит в себе описание психологических особенностей женщин, принадлежащих к категории жертв домашнего насилия, практические рекомендации об общих принципах реабилитационной работы с указанной целевой группой, а также практический психологический инструментарий (методики, техники, упражнения), помогающий реабилитационному процессу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Секрети поведінки в школі 100 порад, як отримати задоволення від роботи і уникнути емоційного вигорання Красива і Розумна Жіночна & спортивна Як насолоджуватися своїм життям і отримувати задоволення від роботи Вікова та педагогічна психологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.