Жінки, які кохають до нестями

/ Паперові книги
психологія і взаємини сімейні взаємини саморозвиток. мотивація любов і шлюб. взаємини щастя відносини
Жінки, які кохають до нестями
Опис:
Ви ладні бігти за коханим ген за обрій, навіть якщо партнеру це не потрібно? Вибачаєте чоловіку геть неприйнятні речі? Відчуваєте психологічний тиск, проте не можете відмовитися від стосунків? Ви кохаєте до нестями, і настав час це припинити! На жаль, кохання до нестями — це не романтика, хоч би як його не популяризували ЗМІ, маскультура ба навіть твори світової літератури.

Доступні формати:

папір

читайте також:

15 табу для матусь і татусів, або Батьківські помилки з любові до дітей Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас Будь дивом. 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим Ігри, у які грають люди Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі Будуємо стосунки зі складними людьми

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.