Життя – Тобі…

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза поезія патріотична
Життя – Тобі…
Опис:
   Книга «Життя – Тобі…» – результат проведеного Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…», який організовано Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) та норвезько-українською громадською організацією «Maidan Norway».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Молитва небо здіймає вгору. Антологія української християнської віршованої молитви XIX - початку XXI століть Руввас та сорок розбійників: арабські казки Семеро печерників Галеон скарбів та інші історї Галеон скарбів та інші історії Торішній сніг

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.