Зібрання творів у 12 томах. Том 6

/ художня
не визначено
Зібрання творів у 12 томах. Том 6
Опис:
До шостого тому Зібрання творів у 12-ти томах увійшли драми Лесі Українки «Адвокат Мартіан», «Камінний господар», «Оргія», написані в 1911—1913 рр., а також переклади п’єс «Неминуча» М. Метерлінка та «Ткачі» Г. Гауптмана. Друкуються вони в хронологічній послідовності за часом написання. В «Додатках» уміщено неповний переклад «Ткачів» Г. Гауптмана українською мовою, уривки і плани незавершених драматичних творів.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Українська еміґрація Трипільці Україна вчора і нині: Нариси, виступи, есе Symon Petliura and the Jews: A Reappraisal (англ.) Твори. Том 1 Том 02. Волинь i Полiсся. Нiмецька окупацiя. Книга 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.