Зідан: нездоланне добро

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок біографії і мемуари спортсмени відомі спортсмени
Зідан: нездоланне добро
Опис:
Книжка розповідає про життя і блискучу спортивну кар’єру зірки французького й світового футболу Зінедіна Зідана – чемпіона світу і Європи, володаря «Золотого м’яча» та інших нагород, щирої, скромної та шляхетної людини, національного героя двох країн – Франції та Алжиру, який став взірцем для дітей і молоді всього світу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Русский  бильярд Теннис Команда. Специальный выпуск № 8-11. Справочник болельщика № 1-4 (комплект из 4 книг) Вкусная еда и лечебная гимнастика исцеляют артрит, артроз, остеопороз, подагру, варикоз Кулачный бой на Великой Руси Тайны великих спортсменов

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.