Зламане десятиліття

/ публіцистика
праця
Зламане десятиліття
Опис:
У книзі розкрито досвід, успіхи і прорахунки у подоланні глибокої трансформаційної кризи 90-х років, досягнення і упущення під час здійснення реформ та економічного зростання у 2000–2004 рр., економічні втрати у 2005–2009 рр., їхні причини і наслідки, а також шляхи подолання кризи та забезпечення сталого розвитку українського суспільства на найближчу перспективу. Важливе місце у книзі відведено структурним реформам – утвердженню приватної власності, приватного підприємництва і бізнесу та галузевим проблемам економіки. Розкрито макроекономічні причини кризи та політичні проблеми державотворення у післямайданний період.

Для науковців, аспірантів, студентів, широкого загалу читачів, що цікавляться питаннями економічної політики української держави.

К.: „Інформаційні системи”, 2010.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Краківське передмістя Личаківське передмістя Україна для шукачів пригод / Ukraine for Adventurers Книга Галицьке передмістя Благословенне місто Львів / Lviv the Blessed City Український путівник по Словаччині

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.