Злочини у сфері службової діяльності

/ навчальна
посібник
Злочини у сфері службової діяльності
Опис:
У навчальному посібнику розглядаються питання загальної характеристики злочинів у сфері службової діяльності, визначається їх об’єкт, ознаки предмета, об’єктивної та суб’єктивної сторін та суб’єкта. Дається кримінально-правова характеристика окремих складів злочинів, непередбачених розділом «Злочини у сфері службової діяльності», а також складів деяких суміжних злочинів, передбачених розділами п’ятим та п’ятнадцятим Особливої частини Кримінального кодексу.

Розрахований на студентів, аспірантів та викладачів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, науковців, суддів, працівників правозастосовних органів, юристів-практиків.

Доступні формати:

FB2

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.