Змова у Києві (збірка)

/ художня
роман
Змова у Києві (збірка)
Опис:
Творчість репресованого в роки сталінізму Євгена Плужника (1898-1936 рр.) Цього разу талант одного з найяскравіших представників епохи Розстріляного Відродження розкривається в прозових та драматичних творах.
Роман "Недуга" витриманий в урбаністичній манері, оповідає про життя київської інтелігенції двадцатих років, звички богеми, дає тонкий соціально-психологічний аналіз тогочасної сім'ї та суспільства. Збраючи матеріал, поет завів широке коло знайомих серед театральних завсідників, балерин та співачок.
У п'єсах "Професор Сухораб", "У дворі на передмісті", "Змова у Києві" виразно втілено передчуття наступаючої реакції.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Життя і неймовірні пригоди солдата Івана Чонкіна. Переміщена особа Поклоніння ящірці Портрет Доріана Ґрея Портрет митця замолоду Прапороносці Зачарована гора. Том 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.