Зоряні розенкрейцери

/ химерна
праця
Зоряні розенкрейцери
Опис:
Парадокси. Предмети, факти та явища, саме право на існування яких офіційна наука намагається заперечувати... НЛО, полтергейсти, таємні товариства, загадкові зникнення людей та незбагненні артефакти стародавніх цивілізацій. Ця книга зачіпає теми, доволі популярні в сучасній культурі, однак мало висвітлені україномовними авторами. Документально підтверджені факти тут сусідять із вражаючими гіпотезами, наукові дані - з белетризованими нарисами, і схвальне прагнення О. Кульського звести розмаїті предмети свого дослідження в єдину струнку теорію.
Книга суперечлива, і без сумніву, знайдуться люди, що скажуть: навіщо викладати на Гуртом бридню, хіба що для жовтої преси придатну. Однак, я думаю, реліз стане в пригоді :
- українським еніологам та уфологам - напевно, є й такі, і усяка думка має право на існування;
- культурологам, соціологам, психологам - для вивчення т.з. сучасної міфології;
- скептикам - для тренування розумових навичок;
- любителям фантастики, та жахів - сподіваюсь, книга їх розважить, а можливо - й надихне на творчість.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.