Зоряні розенкрейцери

/ химерна
праця
Зоряні розенкрейцери
Опис:
Парадокси. Предмети, факти та явища, саме право на існування яких офіційна наука намагається заперечувати... НЛО, полтергейсти, таємні товариства, загадкові зникнення людей та незбагненні артефакти стародавніх цивілізацій. Ця книга зачіпає теми, доволі популярні в сучасній культурі, однак мало висвітлені україномовними авторами. Документально підтверджені факти тут сусідять із вражаючими гіпотезами, наукові дані - з белетризованими нарисами, і схвальне прагнення О. Кульського звести розмаїті предмети свого дослідження в єдину струнку теорію.
Книга суперечлива, і без сумніву, знайдуться люди, що скажуть: навіщо викладати на Гуртом бридню, хіба що для жовтої преси придатну. Однак, я думаю, реліз стане в пригоді :
- українським еніологам та уфологам - напевно, є й такі, і усяка думка має право на існування;
- культурологам, соціологам, психологам - для вивчення т.з. сучасної міфології;
- скептикам - для тренування розумових навичок;
- любителям фантастики, та жахів - сподіваюсь, книга їх розважить, а можливо - й надихне на творчість.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

90 років Біляївському району Українська Державність Brothers or Enemies: the Ukrainian National Movement and Russia from the 1840s to 1870s (англ.) Україна на межі тисячоліть (1991–2000 рр.) Українська науково-історична думка Галичини (1830-1894 рр.): рецепція національної історії Україна, яка шокує. Лабіринти історії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.