Звіродухи. Народжені вільними

/ дитяча
не визначено
Звіродухи. Народжені вільними
Опис:
Мулл Б.
Звіродухи. Народжені вільними / Брендон Мулл ; пер. з англ. Д. ГІ. Святенко. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 304 с. — (Серія «Звіродухи»).
ISBN 978-617-09-3234-1

Один спалах — та життя чотирьох дітей із різних куточків Ердасу змінюється назавжди: відтепер нони поєднані зі звіродухами. Таке поєднання відкриває нездоланну силу та велику відповідальність, особливо, якщо твоя тварина — легендарний дух Полеглої Четвірки. Але чому легенда повернулась саме зараз?
Важка місія лягає на юнацькі плечі Конора, Абеке, Мсйлін та Роллана: вони повинні врятувати світ від темної сили, що знищує все на своєму шляху. 1 зробити це можна тільки із допомогою вірних супутників — звіродухів.
Відкрий захопливий світ Ердас разом із відважними героями та їхніми звіродухами!

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Big Mac (пол.) Гобіт, або Туди і звідти Долина єдиної Дороги Душниця Зброя вогню Твори в чотирьох томах. Том 4

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.