Звітність бюджетних установ

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки
Звітність бюджетних установ
Опис:
Примiтки: У навчальному посібнику, підготовленому на основі чинних законодавчих актів і нормативних документів, висвітлюються питання методики й техніки складання звітності бюджетними установами, що подаються як вищим органам, так і органам статистичною служби, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, органам доходів і зборів України та ін.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова для перекладачів та філологів. Для третього курсу Англійська мова для перекладачів та філологів. Для четвертого курсу Лексикологія англійської мови – теорія і практика Практичний курс англійської мови. Pre-intermediate. Підручник для студентів першого курсу Практичний курс англійської мови. Intermediate. Підручник для студентів другого курсу Практичний курс англійської мови. Upper-intermediate. Підручник для студентів третього курсу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.