Звуковые дорожки для закрепления звуков Л, Л', Р, Р' у детей и взрослых

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям розвиток мови, логопедія
Звуковые дорожки для закрепления звуков Л, Л', Р, Р' у детей и взрослых
Опис:
В данном пособии предлагается практический материал - "звуковые дорожки" для закрепления поставленных логопедом или дефектологом свистящих звуков у детей, а также для нормализации речи взрослых, перенесших инсульт или черепно-мозговую травму (при афазии, дизартрии).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Математика в 2 класі. Посібник для вчителя Тіні забутих предків. Новели Джерельце. Хрестоматія з позаклассного читання. Для дітей від 5 років Комбінаторика, біном Ньютона і теорія ймовірностей у школі Розвивальні тести для дітей 4-5 років Розвивальні тести для дітей 5-6 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.