Звуковые волны и их применения

/ Паперові книги
наука і техніка фізика акустика
Звуковые волны и их применения
Опис:
Настоящая книга, представляющая изложение популярных лекций А.Вуда, задумана и построена крайне интересно. Хотя в ней излагаются, в сущности, лишь основные понятия учения о звуке, без углубленного анализа, однако примеры и иллюстрации так искусно подобраны, что читатель получает полное представление о состоянии важнейших проблем физической и прикладной акустики.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Будова й експлуатація автомобілів. Підручник Анатомія людини Ріст і розвиток людини Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерського проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів Відкриття металевих хімічних елементів. Легенди, міфи, та реалії Правила дорожнього руху України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.