список книг:

12 світових бестселерів українською1984 1984
Роман антиутопія Джорджа Орвелла «1984» є одною з найвизначніших книг 20-го століття. Це книга про наше ймовірне майбутнє, яке ми вже пережили у минулому.

Від перекладача:
Даний переклад є першим повним перекладом цього твору українською мовою.
Щодо мого перекладу, то я не професійний перекладач, навіть не шкільний філолог. Дану книгу я сприймаю як філософський трактат, тому переклади деяких назв та слів-термінів може відрізнятися від загальновживаного. Якщо у когось буде бажання поспілкуватися зі мною з приводу даного перекладу, або ж посприяти друкованому виданню даного перекладу чи підтримати подальше видання перекладів творів Джорджа Орвелла українською, прошу завітати до мого профілю у Facebook (див. сторінку автора - прим модератора).
Перше видання.
7 звичок надзвичайно ефективних людей 7 звичок надзвичайно ефективних людей
Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.
Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність Атлант розправив плечі. Частина 1. Несуперечність
«Атлант розправив плечі» Айн Ренд, згідно опитувань Бібліотеки Конгресу США, за популярністю поступається лише Біблії, для багатьох американців читання цієї книги назавжди змінило сприйняття навколишнього світу і місця людини в ньому.
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Після звичайного прибирання через пару днів у вас вдома знову бардак. За методом КонМарі ви будете прибирати ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ.
Все те незриме світло Все те незриме світло
Бестселер від лауреата престижних літературних премій! Захоплива та зворушлива історія сліпої французської дівчинки і боязкого німецького хлопчика, які під час Другої світової намагаються, хто як може, вижити у круговерті війни, не втратити здатність любити і врятувати найдорожчих людей.
Гаррі Поттер і прокляте дитя Гаррі Поттер і прокляте дитя
30 сентября 2016 года в Киеве в Украинском доме прошла презентация книги «Гарри Поттер и Проклятое дитя» на украинском языке.
Дівчина у потягу Дівчина у потягу
   Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона щодня бачить подружню пару, яка снідає на веранді.
До зустрічі з тобою До зустрічі з тобою
Луїза знає, скільки кроків від зупинки до її будинку і що, найпевніше, вона не кохає свого парубка. Але навіть не в'являє, як зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, може змінити її життя.
Життя Пі Життя Пі
«Життя Пі» - роман-притча, який розповідає історію Пі, сина власника одного індійського зоопарку. Волею долі він, разом із сім’єю, змушений емігрувати до Канади.
Соловей Соловей
Ввійшла у топ-5 найкращих книг на Amazon у 2015 році Бестселер New York Yimes (55 тижні у рейтингу) Найкращий історичний роман за версією читачів Goodreads у 2015 році Переможець People’s Choice Awards Права на переклад придбали 35 країн Франція охоплена вогнем Другої світової.
Фантастичні звірі і де їх шукати Фантастичні звірі і де їх шукати
Щиголь Щиголь
Тео Декер - реальний, а не казковий хлопчик, що вижив. Друг кличе його Поттером, та це звучить гіркою іронією. Єдине диво в житті хлопця, чия мати загинула в нього на очах, - украдена з галереї картина з яскравою пташкою: щиглем, назавжди прикутим до жердини.