Між вогнями. Микола Устиянович

/ публіцистика
повість
Між вогнями. Микола Устиянович
Опис:
Побудовані на багатому архівному матеріалі, досі мало дослідженому, повість-документ «Між вогнями» та роман-есе «Микола Устиянович» відтворюють важливий період змагань за українське національне відродження на західноукраїнських землях у першій половині XIX століття, започаткованих славнозвісною «Руською трійцею», а після смерті Маркіяна Шашкевича продовжених Миколою Устияновичем — автором ліричних поезій, що стали народними піснями, перших п’єс у Галичині, перших повістей в українській літературі.
Місце видання: Львів
Видавництво: Каменяр
Кількість сторінок: 556

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Ніч проминула Розбійник Пинтя у Заклятому місті Григорій Сковорода Спійманий мустанг Mikola Dzherya (англ.) Старосвітські батюшки та матушки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на смартфонах і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.