«Головний полудень»

/ химерна
повість
«Головний полудень»
Опис:
Гостросюжетна фантастична повість про контакт землян із представниками чужопланетної цивілізації. Герої повісті — двоє школярів, які своєю пильністю й сміливими вчинками допомагають відвернутії навалу агресивних пришельців на Землю.

Двоє школярів несподівано для себе потрапляють у епіцентр таємничих подій, що охопили невеличке провінційне містечко. Згодом з'ясовується, що події ці - початок широкомасштабної експансії інопланетних агресорів на Землю.
Чи вдасться зупинити нападників?..

Доступні формати:

DOC FB2 EPUB

читайте також:

Узурпованні життя І. «Прокляття жаги» та «Терези» Викривлений простір (збірка) Двоє під однією парасолькою (збірка) Байки проти ночі Поріг безсмертя Рівняння Максвелла. Електронний молот

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.