Московство

/ публіцистика
праця
Московство
Опис:
У книзі на багатому історичному матеріалі, фактах, свідченнях численних російських та закордонних авторів аналізуються передумови, витоки, закономірності виникнення, розвитку і занепаду Російської імперії. Автор з позицій патріота України всебічно розглядає історичне підґрунтя визвольних змагань свого народу за здобуття незалежності, створення української держави, пророкує їхнє переможне завершення. Ця книга є скороченим варіантом видання 1968 року, що здійснене в Торонто (Канада). Зокрема, вилучено ряд використаних автором матеріалів тогочасної радянської преси, які спростовані плином часу, втратили свою актуальність.

Книга розрахована як на фахівців — істориків, політологів, так і на широкого масового читача.

Ця книга знаходится у вільному продажі, кожний читач мережі може замовити її на Видавничій фірмі «Відродження» (координати подаються у кінці книги).

Доступні формати:

DOC PDF FB2

читайте також:

Діяльність Оперативного штабу Розенберґа з вивчення нацистами «східного простору» (1940–1945). Частина 1: Джерелознавче дослідження Діяльність Проводу ОУН(б) на північно-західних українських землях у 1948-1952 роках Діяльність СБ ОУН на Волині Діяльність українських організацій на теренах Росії за доби Української Центральної Ради Діяльність урядів гетьманату Павла Скоропадського: персональний вимір Дмитро Байда-Вишневецький

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.