Психология для студентов вузов. Курс лекций

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія
Психология для студентов вузов. Курс лекций
Опис:
Эта книга универсальна: учебное пособие, справочник и подсказка в нужный момент. В ней даны методические рекомендации студентам вузов по подготовке и сдаче экзамена по курсу «Психология» в соответствии с государственным образовательным стандартом по этой дисциплине.

Доступні формати:

папір

читайте також:

100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1 Навчаємося рахувати. Книжка з чарiвною дошкою (+ дошка, олівець) 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 2 Українська драматургiя. Антологiя. В 2 томах. Том 2. Книга 2 Страхові послуги Психологія управління

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.