Вступ до методів творення програмних продуктів

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів комп'ютерна література інформатика. обчислювальна техніка комп'ютери і програми програмування розробка програмного забезпечення мови і системи програмування практика програмування (прийоми, методи, робота програміста)
Вступ до методів творення програмних продуктів
Опис:
У посібнику розглянуті основні методи створення алгоритмів і програм. Зокрема, описані методи «поділяй і владарюй», динамічного програмування, жадібного вибору на основі теорії матроїдів, структурного проектування та програмування і змішаних обчислень, оцінки складності алгоритмів і програм як послідовних, так і паралельних, а також основні абстрактні типи даних та методи їх реалізації.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Компроміс на досудовому слідстві. Криміналістичний аспект Маруся. Інститутка Конотопська відьма Сучасна криптографія. Основні поняття Енеїда Пиши, малюй, стирай. Загадаєчки-змивайки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.