Революційний тероризм в Російській імперії і Україна (друга половина ХІХ - початок ХХ ст.)

/ історична
праця
Революційний тероризм в Російській імперії і Україна (друга половина ХІХ - початок ХХ ст.)
Опис:
Пропонована увазі читачів монографія розповідає про революційний тероризм у Російській імперії, що охоплює період другої половини ХІХ - початку ХХ ст. Особлива увага приділяється найвідомішим терористам та терористичним організаціям, які діяли на території України. Ідеться про вбивство народовольцями-українцями (на чому наголошував вітчизняний історик М. С. Грушевський) царя-реформатора Олександра ІІ 1 березня 1881 р. Чільне місце займає у книзі масовий есерівський терористичний рух початку ХХ ст., учасниками якого якого були переважно мешканці України. У роки революції 1905-1907 рр. центром анархістського тероризму були південноукраїнські губернії. Найгучнішим терактом у Російській імперії на початку ХХ ст. став замах киянина М. Г. Богрова на прем'єр-міністра Столипіна під час перебування у Києві імператора Миколи ІІ і його почту, в результаті якого статс-секретар помер (5 вересня 1911 р.)
Праця написана на основі архівних документів, із залученням численних історичних джерел. Монографію завершує збірка документів та матеріалів, які відображають історію революційного руху та боротьбу з ним імперської влади в Україні. Розрахована як на фахових істориків, так і на широке коло читачів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська держава за гетьманування Ю. Хмельницького (1659-поч 1663 pp.) Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державність 1917-1920 Українська дивізія «Галичина» Українська дипломатія й міжнародна фінансова політика урядів Центральної Ради, Української Держави (Гетьманату) та Директорії УНР (1917–1922 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.