Чому, коли і як?

/ публіцистика
праця
Чому, коли і як?
Опис:
Підзаголовок: Запитання й відповіді з історії та культури русинів-українців Чехословаччини.

Книжка є третім, переробленим та доповненим, виданням, у якому у формі запитань і відповідей пояснюються найважливіші й найактуальніші питання минулого і сучасного життя русинів-українців у Чехословаччині. Життя це маловідоме, і результати його досліджень нечасто публікуються в популярних виданнях. Книжка, за словами авторів, коротко і доступно розповідає «про наше минуле, про те – хто ми є, коли переселилися за Карпати наші предки, як вони жили, що доброго вони створили за тисячі років свого життя, як вони говорили, в яких вірили богів, яких співали пісень, хто були їх найвидатніші представники».
Перше видання побачило світ 1967 року в Чехословаччині, друге – 1992 р. в Україні з певними доповненнями.
Для науковців і широкого кола читачів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Судова влада в Украні: історичні витоки, закономірності, особливості розвитку Homo Deus: За лаштунками майбутнього Теорія розмежування складів злочинів Село Стольне у другій половині XVIII ст. Рослини-хижаки Trade Unions in Russia and Ukraine, 1985–95 (англ.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.