Російсько-український словник. Том 2. Н—приять

/ наукова
словник
Російсько-український словник. Том 2. Н—приять
Опис:
Російсько-український словник у трьох томах.
Виданий Інститутом мовознавства імені О. О. Потебні АН УРСР в 1969 році з метою подальшого розвитку української літературної мови.
Словник містить у собі близько 120 тисяч російських слів з перекладом їх на українську мову, численну фразеологію та ілюстративні приклади перекладу окремих словосполучень російської мови.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Historical dictionary of Ukraine. Second edition (англ.) Словник московсько-український Словник наголосів української літературної мови Англійсько-український словник авіаційних термінів Російсько-український словник складної лексики (вид. 2016) Практичний російсько-український словник приказок

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.