Київський топонімікон

/ історична
словник
Київський топонімікон
Опис:
Желєзняк І. M.
Київський топонімікон / Відп. ред. В. П. Шульгач. — К.: Видавничий дім «Кий», 2013. — (Бібліотека української ономастики). — 224 с.
ISBN 978-617-7177-01-1

Книгу присвячено етимології, семантиці основ та словотвору географічних назв, зниклих та сучасних, у межах міста Києва. Для лінгвістів, фахівців у галузі ономастики та етимології, всіх, хто цікавиться походженням та історією київських топонімів.


Придбати книжку можна в Інституті мовознавства
м. Київ, вул. Грушевського, 4; 6-й поверх; кімната 606 (там працює Ірина Михайлівна Желєзняк).

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Historical Dictionary of Ukraine (англ.) Київський топонімікон Великий дитячий словник Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.