Київський топонімікон

/ історична
словник
Київський топонімікон
Опис:
Желєзняк І. M.
Київський топонімікон / Відп. ред. В. П. Шульгач. — К.: Видавничий дім «Кий», 2013. — (Бібліотека української ономастики). — 224 с.
ISBN 978-617-7177-01-1

Книгу присвячено етимології, семантиці основ та словотвору географічних назв, зниклих та сучасних, у межах міста Києва. Для лінгвістів, фахівців у галузі ономастики та етимології, всіх, хто цікавиться походженням та історією київських топонімів.


Придбати книжку можна в Інституті мовознавства
м. Київ, вул. Грушевського, 4; 6-й поверх; кімната 606 (там працює Ірина Михайлівна Желєзняк).

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Historical Dictionary of Ukraine (англ.) Київський топонімікон Великий дитячий словник Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий Словник української мови. Том 08. природа - ряхтливий

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.