Історія українського війська (від княжих часів до 20-х років XX ст.) (вид. 1992)

/ історична
праця
Історія українського війська (від княжих часів до 20-х років XX ст.) (вид. 1992)
Опис:
Видання містить перші три частини праці, що охоплюють історичний період від княжих часів до 20-х років XX ст.

У наш час вузької наукової спеціалізації та поділу великих комплексів наук на окремі дисципліни і піддисципліни ми чимраз сильніше відчуваємо, що сучасна українська, за традиційною термінологією, радянська історична наука явно була позбавлена певних граней, напрямів досліджень, міждисциплінарних спеціальностей. На допомогу термінованій мові прийшли поетичні метафори і ми почали говорити про «білі плями» в історії України, «плями», які, коли почали до них придивлятися, розрослися у цілі «білі смуги» або й навіть «білі зони», чи то мимоволі призабуті, чи свідомо присипані попелом забуття. І з якого боку не підходили б ми до чималого комплексу української історичної науки, що культивується в академічних і вузівських установах, вже на перший погляд легко відкрити велетенську прогалину: цілковиту відсутність військової історії України.

Кількість сторінок: 713

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.